Fabryka bombek

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Fabryka bombek

 {gallery animation=1618 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2015/20151116_fabryka_bombek{/gallery}

Dnia 25 i 26 listopada 2015 r. uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w wycieczce do Grot Nagórzyckich, Fabryki Bombek ?Szkło ? Dekor? w Piotrkowie Trybunalskim oraz Rezerwatu Niebieskie Źródła. Spacerując podziemną trasą Grot Nagórzyckich dzieci zobaczyły liczne wnęki i korytarze oraz wysłuchały legendy związanej z tym miejscem. W Rezerwacie Niebieskie Źródła podziwiały kilkanaście pulsujących obok siebie źródeł. Uczniowie zwiedzili też Rynek Trybunalski. Jednak największą atrakcją był pobyt w Fabryce Bombek ?Szkło ? Dekor?, gdzie uczniowie zapoznali się z procesem wytwarzania i ozdabiania bombek choinkowych. Po zwiedzeniu fabryki każde dziecko miało możliwość poczuć się dekoratorem i ozdobić dwie bombki, które później otrzymało w prezencie. Na koniec pobytu w fabryce uczniowie mogli zakupić w sklepie bombki oraz inne ozdoby choinkowe.
Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni i pełni wrażeń wrócili do domów.

 

 {gallery animation=2118 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2015/20151125_fabryka_bombek{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".