Wycieczka do Warszawy

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wycieczka do Warszawy

W dniu 3 grudnia 2015 roku  klasy 3a, 3b, 3c oraz klasa 2b wspólnie udały się na wycieczkę do Warszawy. W planie wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego oraz Centrum Nauki Kopernik. Stadion Narodowy zrobił na wycieczkowiczach wielkie wrażenie swoją nowoczesnością, funkcjonalnością, możliwościami przeprowadzania rozgrywek z różnych dyscyplin sportowych. Uczniowie z wypiekami na twarzy oglądali szatnie piłkarzy naszej kadry narodowej, a także ich stroje piłkarskie z własnoręcznymi podpisami. Po emocjach o charakterze sportowym wszyscy  przenieśli się  w świat nauki, aby zgłębiać  wiedzę z różnych dziedzin, czyli pojechali do Centrum Nauki Kopernik. Na miejscu uczniowie mogli wcielić się w wielkich odkrywców poznając prawa przyrody poprzez samodzielne przeprowadzanie doświadczeń na interaktywnych wystawach. Pod koniec pobytu zmęczeni odkrywaniem praw rządzących światem, w ramach relaksu pustoszyli sklepik z pamiątkami. Oj, udana to była wycieczka!


 {gallery animation=2918 slider=boxplus.carousel slider:positioning=center}artykuly/2015/20151203_wawa{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".