Sukces koszykarek

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Sukces koszykarek

Uczennice naszej szkoły w dniu 29.01.2016 r. brały udział w eliminacjach Szkolnych Mistrzostw Łodzi w mini koszykówce. Grały trzy mecze ze szkołą nr 71, 166, 153 - wszystkie wygrały i dzięki temu zakwalifikowały się do półfinału. Szkołę naszą reprezentowały następujące uczennice: Sikorska Maja, Gruszczyńska Ada, Kaczmarek Martyna, Adamus Marta, Łapińska Kornelia, Konarska Oliwia, Kruk Nadia, Kościan Martyna, Henc Natalia, Śnieguła Oliwia oraz rezerwowa Rosiak Julia.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}artykuly/2015/20160129_koszykowka{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".