Reklama czworokątów

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Reklama czworokątów

Dnia 10.02.2016r. na lekcji matematyki w ramach powtarzania własności figur, uczniowie klas piątych reklamowali czworokąty. Uczniowie wykazali się zdolnościami literackimi, plastycznymi i aktorskimi. Korzystali z TIK (technologii informacyjno ? komunikacyjnych), poszukiwali inspiracji i sami tworzyli prezentacje multimedialne na temat czworokątów. Wielu z uczniów przełamało swój strach przed publicznym wystąpieniem. W sali 39 oraz przed przygotowano wystawę prac. Oto niektóre z nich:

{gallery}artykuly/2015/20160210_reklama_czworokatow{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".