Teatr Wielki

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Teatr Wielki

 

 

 

10 marca klasa Ia wraz z wychowawcą i panią Anią Bartoszewicz wybrała się na zwiedzanie Teatru Wielkiego. Wizyta za teatralnymi kulisami była niezapomnianą przygodą dla każdego ucznia bez wyjątku. Magia teatru operowego jest wyjątkowa, gdyż składa się z syntezy sztuk, czyli połączenia słowa, muzyki, plastyki, ruchu, gestu oraz gry aktorskiej. W świecie kulis teatru jest wiele ścieżek, które warto było odkryć. Program zwiedzania Teatru uwzględniał: magazyn kostiumów, pracownie np.: malarską, krawiecką, perukarską, szewską. Ponadto uczestnictwo w zwiedzaniu kulis było niepowtarzalną okazją, by móc stanąć na jednej z największych scen operowych w kraju i na świecie i poczuć dreszcz emocji, którego na co dzień doświadczają artyści. Szczęście dopisało nam na tyle, że oglądaliśmy nawet kawałek próby w wykonaniu utalentowanych aktorów.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2015/20160310_teatr_wielki{/gallery}

 

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".