Turniej wiedzy

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Turniej wiedzy

Dnia 11 marca 2016r . w naszej Szkole odbyła się II edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy - ?Jestem bezpieczny w domu, w szkole, na ulicy?. Udział w wzięły czteroosobowe reprezentacje klas I ze Szkól Podstawowych nr 3, 36, 55, 182 z Łodzi, nr 12 ze Zgierza oraz Szkoła Podstawowa z Rąbienia. Uczestnicy odpowiadali na pytania quizu, brały udział w konkursach ? rozwiązywali zagadki, układali numery alarmowe oraz znaki drogowe z puzzli, wykonywali sygnalizator świetlny. Na zakończenie każdy zespół zaprezentował przygotowaną scenkę dotyczącą bezpiecznych zachowań.

Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: przewodnicząca p. Aleksandra Proc, Alicja Krzyżańska (doradcy metodyczni z ŁCDiKN), p. Marek Lipiec (Naczelnik Wydziału Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Zgierza), p.Urszula Podstawek (Urząd Miasta Łodzi), strażak z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, policjanci z II Komisariatu Komendy Miejskiej w Łodzi.
Po emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 55, drugie Szkoła Podstawowa nr 12 ze Zgierza oraz Szkoła Podstawowa z Rąbienia, trzecie Szkoła Podstawowa nr 3
Na zakończenie Dyrektor SP nr 3 p. Małgorzata Cylke oraz jury rozdali puchary, dyplomy i nagrody dla uczestników.

 

 

{gallery cols=2}artykuly/2015/20160311_turniej{/gallery}

 

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".