Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc

Dnia 3 marca 2016 r. uczniowie klas I-III brali udział w warsztatach z zakresu udzielania pierwszej pomocy przeprowadzonych przez specjalistę z tej dziedziny Panią Ewę Kacprzak. Dzieci dowiedziały się m. in. jak mogą udzielać sobie pierwszej pomocy w codziennych sytuacjach (np. skaleczenie, zakrztuszenie), a także jak ułożyć chorego w bezpiecznej, pozycji, przenieść go w bezpieczne miejsce, oraz utrwaliły numery alarmowe.
Uczniowie byli bardzo zaangażowani w zajęcia, chętnie uczestniczyli w prezentacjach i przyswajali zasady udzielania pierwszej pomocy.

{gallery cols=2}artykuly/2015/20160303_pp{/gallery}