Koszykarki w finale

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Koszykarki w finale

W dniu 16 marca 2016 r. uczennice naszej szkoły w składzie: Sikorska MajaGruszczyńska AdaKaczmarek MartynaAdamus MartaŁapińska Kornelia, Wosik Wiktoria, Kościan MartynaKonarska OliwiaKruk NadiaŚnieguła Oliwia oraz Rosiak Julia wygrały turniej półfinałowy, rozgrywany w SP194, Mistrzostw Łodzi w koszykówce dziewcząt. Gratulujemy i czekamy na sukces w turnieju finałowym! 

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2015/20160316_koszykowka{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".