Primaaprilisowy zbijak

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Primaaprilisowy zbijak

{gallery cols=2 rows=4}artykuly/2015/20160401_zbijak{/gallery}

Na ten dzień długo czekali zniecierpliwieni uczniowie klas drugich i trzecich. Emocje od rana dosłownie wrzały, gdyż tego dnia miały się odbyć mecze w ?zbijaku?. Jednak nie były to zwykłe rozgrywki między klasami.  Reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas drugich i trzecich miały rozgrywać mecze ze swoimi nauczycielami. Nauczyciele mieli do rozegrania aż cztery mecze. Wszyscy potraktowali tę sprawę poważnie i stawili się na mecz. Nawet  dyrektor p. Małgorzata Cylke znana ze swoich pasji sportowych w nawale obowiązków wygospodarowała czas, aby wesprzeć ekipę nauczycieli, co wzbudziło ogromne emocje u uczniów. Na sali gimnastycznej atmosfera przypominała wielkie międzynarodowe rozgrywki piłkarskie. Kibicujący uczniowie przygotowali okrzyki zagrzewające do walki, drgały kolorowe pompony w rękach skandujących  hasła dziewczynek , falowały transparenty. Zawodnicy swoim zaangażowaniem i postawą podczas meczów zasłużyli na pochwałę. Rozgrywki zakończyły się wygraną uczniów. Impreza była bardzo udana, pełna radości  emocji. Pokazała, że wszyscy razem potrafimy się świetnie bawić.

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".