Hokejomania

Hokejomania

Dnia 4 kwietnia w ramach projektu ŁÓDZKA HOKEJOMANIA, którego celem jest promocja aktywności fizycznej i sportu wśród dzieci odbyło się spotkanie uczniów klas I i II z hokeistami z Łódzkiego Klubu Hokejowego ? trenerem Grzegorzem Brejta i aktywnym zawodnikiem Michałem Ciepłucha. Goście przedstawili treści związane z edukacyjnym, wychowawczym i zdrowotnym wpływem uprawiania sportu oraz film promujący hokej na lodzie. Uczniowie mieli możliwość zobaczyć i przymierzyć ekwipunek młodego hokeisty. Ponadto każdy uczestnik spotkania otrzymał ulotkę informacyjną dotycząca projektu.

{gallery cols=4 rows=4 width=90%}artykuly/2015/20160404_hokej{/gallery}