Zdrowo, czyli jak?

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Zdrowo, czyli jak?

Dnia 8 kwietnia 2016r. uczniowie klasy 3a brali udział w warsztatach z promocji zdrowego stylu życia "Zdrowo, czyli jak?" prowadzonych przez psychologów z Poradni Promocji Zdrowia Miejskiego Centrum Terapii i Profilaktyki Zdrowotnej. Dzieci dowiedziały się m. in. czym jest zdrowe odżywianie, jaką rolę dla naszego zdrowia odgrywa ruch. Uczniowie bardzo aktywnie pracowali w zespołach zadaniowych, a ich wysiłki uwieńczone zostały zdobyciem dyplomu.

{gallery}artykuly/2015/zdrowo_czyli_jak.jpg{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".