Warsztaty kulinarne

Warsztaty kulinarne

14 kwietnia klasa 5 a dzięki uprzejmości jednego z rodziców, Pana Mariusza Pełki, miała możliwość uczestniczenia w warsztatach kulinarnych w firmie MPG Studio Catering. Uczniowie już drugi raz zostali zaproszeni do firmy Pana Mariusza Pełki. Do końca nie wiedzieli co tym razem dla nich przygotowano - jakie zadanie do wykonania. Okazało się, że tym razem lepili pierogi. Zabawa była przednia. Dzieciaki uczestniczyły w pełnym procesie wykonania pierogów, począwszy od zagniecenia ciasta, poprzez wałkowanie, lepienie. No jedynie ze względów bezpieczeństwa nie gotowali swoich wytworów. Ale zaliczyli dwa ostatnie etapy czyli konsumowanie i pakowanie jeśli ktoś chciał zabrać pozostałe pierogi do domu.
Raz jeszcze za naprawdę nietuzinkowe warsztaty, wielkie podziękowania dla Pana Mariusz Pełki za chęci i zaangażowanie w życie klasy.

{gallery cols=2}artykuly/2015/20160414_pierogi{/gallery}