Wizyta wiceprezydenta Łodzi

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wizyta wiceprezydenta Łodzi

Dnia 15 kwietnia gościliśmy w naszej szkole wiceprezydenta Łodzi p. Tomasza Trelę, dyrektora Wydziału Edukacji p. Krzysztofa Jurka oraz p. Małgorzatę Świecką p.o. zastępcy dyrektora Wydziału Edukacji Urzędu Miasta Łodzi. Głównym celem konferencji było przedstawienie dwóch nowych projektów edukacyjnych, których realizacja rozpocznie się w roku szkolnym 2016/2017: ?Szachy w szkole? i ?Mobilna Akademia Lego??. Pan wiceprezydent wypowiedział się także w sprawie naboru 6-latków do klas I szkół podstawowych.

Uczniowie naszej szkoły będą mogli rozwijać swoje zdolności, umiejętności  i zainteresowania uczestnicząc w obu projektach edukacyjnych. Już teraz dzieci z dwóch klas I i jednej II świetnie się bawiły na zorganizowanych zajęciach, wspierani przez wolontariuszy z 13 Gimnazjum Publicznego w ramach ?Mobilnej Akademii Lego??, mających charakter pilotażowy.

{gallery cols=2}artykuly/2015/20160415_lego{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".