Konkurs nt. bezpieczeństwa

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs nt. bezpieczeństwa

20 kwietnia 2016r. odbył się w naszej szkole Konkurs wiedzy o szeroko pojętym bezpieczeństwie. Konkurs odbył się w ramach Tygodnia "Bezpiecznej i przyjaznej szkoły". W zmaganiach wzięły udział trzyosobowe reprezentacje klas IV - VI. Uczniowie zmierzyli się w różnych konkurencjach, niekiedy bardzo różnie traktujących pojęcie bezpieczeństwa. Tematyka zadań obejmowała bezpieczeństwo w domu, w szkole, na świeżym powietrzu. Uczniowie musieli wykazać się wiedzą, ale także kreatywnością i umiejętnością efektywnej pracy w grupie.

{gallery cols=2 rows=3}artykuly/2015/20160420_bezp{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".