Jestem bezpieczny na drodze

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Jestem bezpieczny na drodze

6 maja 2016 roku uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Łodzi brali udział w międzyszkolnym konkursie ?Jestem bezpiecznym uczestnikiem ruchu drogowego?. Konkurs organizowała SP 166 w Łodzi. Startowało 13 dwuosobowych zespołów. Zespół w składzie: Jakub Twardowski i Marcel Adamski zajął miejsce VII, a zespół w składzie: Julia Szymczyk i Klaudyna Walczak zajął VIII.

Więcej o konkursie na stronie SP166

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".