Puchar dyrektora

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Puchar dyrektora

W dniu 21.03.2017 odbył się w naszej szkole finał Pucharu Dyrektora SP 3. Nasi uczniowie powitali wiosnę na sportowo, z dużą dawką pozytywnej energii.  W zawodach wzięli udział finaliści (zwycięzcy eliminacji) - IVB, VA, VIA. Uczniowie rywalizowali w 10 konkurencjach: bieg wahadłowy, bieg z przejściem przez obręcz gimnastyczny, toczenie piłki ręką, kozłowanie piłki ręką, kozłowanie piłki w slalomie, bieg slalomem, przenoszenie piłki lekarskiej, bieg z przejściem pod płotkiem lekkoatletycznym, bieg z przeskokiem nad płotkiem, wyścig ?raczków?.  
Po zaciętej walce, Puchar Dyrektora SP 3 w roku szkolnym 2016/2017 zdobyła  klasa VIA, którą reprezentowali:

  • Kamil Janik
  • Julia Malicka
  • Oliwier Pełka
  • Oliwia Wypych
  • Arkadiusz Łapiński
  • Kuba Stachecki
  • Iga Olczyk
  • Maciej Zeller
  • Dominik Dziuda
  • Klara Walaszczyk

Klasyfikacja ogólna: I miejsce - VIA (29 pkt.), II - VA (21 pkt.), III - IVB (11 pkt.)
Podczas zawodów dzieci świetnie się bawiły, rywalizowały do samego końca, kibice dopingowali zgodnie z zasadami fair play. Puchar Dyrektora to święto sportu w naszej szkole, wszyscy spisali się na medal.  

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170321_puchar{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".