Dzień Kobiet

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Kobiet

W dniu 08 marca w naszej szkole odbyły się zawody sportowe o tytuł ?Najsympatyczniejszej Dziewczynki?. Przedstawicielki dziewczynek z klas pierwszych, drugich i trzecich stanęły w szranki. Musiały pokonywać tory przeszkód, wykazać się skocznością i umiejętnością rzucania beretem. Wszystko pod czujnym okiem nauczycieli i niezawisłej komisji uczniowskiej z klas starszych. Ostatecznie ?Najsympatyczniejszą Dziewczyną? z klas trzecich zostały Jagoda Maciejewska z klasy 3c i Oliwia Olszewska klasy 3e, z klas drugich Martyna Ogłodzińska z klasy 2b, Amelia Stege z klasy 2c i Antonina Jarocka z klasy 2e, natomiast w klasach pierwszych zwyciężyła Pola Karbownik z klasy 1a.

Gratulujemy!!!

 

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170308{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".