Dzień Tolerancji

Dzień Tolerancji

Dnia 21 marca 2017r. odbył się w naszej szkole Dzień Tolerancji. Dzieci z klas 1-3 wykonały plakaty, zaś uczniowie klas 4-6 zrobili kolorowe latawce życzliwości. Do ogona latawca zostały przyczepione kartki zawierające słowa życzliwości, cytaty dotyczące tolerancji oraz ich własne przemyślenia. Latawce zostały zawieszone w sali gimnastycznej, gdzie odbył się krótki happening dotyczący tolerancji. Ponadto, każda klasa przygotowywała plakat formatu A3 z jedną dużą, widoczną literą. Z przygotowanych liter delegacje klas złożyły hasło TOLERANCJA a cała akcja została uwieczniona na fotografiach. Tego dnia uczniowie przyszli ubrani na kolorowo. Dla każdego z nas Dzień Tolerancji powinien stać się okazją do zastanowienia się nad własną postawą wobec innych.

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170321dt{/gallery}