Warsztaty językowo-kulturowe

Warsztaty językowo-kulturowe

W dniach 22 i 24 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty językowo-kulturowe z okazji Dnia św. Patryka. Dzięki grzeczności naszych anglojęzycznych gości klasy IA, IIC i IIE zapoznały się bliżej z tradycją obchodów Dnia św. Patryka oraz poznały słownictwo i zwroty związane z legendami irlandzkimi. Dzieci wykonały również prace plastyczne oraz spróbowały swoich sił w tańcu irlandzkim. Nasi goście byli przyjemnie zaskoczeni, gdy uczniowie komunikowali się w języku angielskim. Dziękujemy serdecznie za tak ciekawą i pełną wrażeń wizytę!

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170324wp{/gallery}