Warsztaty językowo-kulturowe

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Warsztaty językowo-kulturowe

W dniach 22 i 24 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty językowo-kulturowe z okazji Dnia św. Patryka. Dzięki grzeczności naszych anglojęzycznych gości klasy IA, IIC i IIE zapoznały się bliżej z tradycją obchodów Dnia św. Patryka oraz poznały słownictwo i zwroty związane z legendami irlandzkimi. Dzieci wykonały również prace plastyczne oraz spróbowały swoich sił w tańcu irlandzkim. Nasi goście byli przyjemnie zaskoczeni, gdy uczniowie komunikowali się w języku angielskim. Dziękujemy serdecznie za tak ciekawą i pełną wrażeń wizytę!

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170324wp{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".