Konkurs piosenki anglojęzycznej

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Konkurs piosenki anglojęzycznej

Dzień św. Patryka to piękne święto narodowe Irlandii upamiętniające zasługi patrona tego państwa. My w tym roku postanowiliśmy uczcić pamięć o św. Patryku w rytmach skocznej, irlandzkiej muzyki. Dnia 24 marca 2017 odbył się w naszej szkole konkurs piosenki anglojęzycznej, podczas którego klasy I-III zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. W repertuarze naszych młodych wykonawców znalazły się utwory nawiązujące do tradycji i legend irlandzkich. Nie zabrakło również zielonych strojów, jako że zieleń jest symbolicznym kolorem Irlandii. Komisja oceniająca (w składzie p. Ewa Pęczak ? przewodnicząca jury, p. Małgorzata Błażejewska, p. Weronika Wieczorek oraz anglojęzyczny gość specjalny Ms Siofra) wzięła pod uwagę znajomość tekstu, poprawność wymowy, czystość intonacyjną oraz wrażenie ogólne (przebrania, choreografię).
W muzycznych potyczkach zwyciężyła klasa IA i IID, na drugim miejscu uplasowała się klasa IIID, zaś trzecie miejsce przypadło klasie IB. Serdecznie gratulujemy!

 

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170324spd{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".