Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

Spotkanie z Koziołkiem Matołkiem

4 kwietnia 2017 r. klasy I a, I b oraz II b wybrały się na spektakl teatralny pt. ?Koziołek Matołek? oraz warsztaty o teatrze. Przedstawienie i warsztaty miały miejsce w Akademickim Ośrodku Inicjatyw Artystycznych przy ul. Zachodniej 54/56. Podczas spektaklu ?mali widzowie? dzielnie śledzili przygody bohatera. Widać było, że Koziołek Matołek wzbudza w nich żywe emocje i sympatię. Po przedstawieniu odbyły się warsztaty, na których uczniowie utrwalili i poszerzyli swoją wiedzę o teatrze, oraz nauczyli się pod kierunkiem Matołka piosenki ze spektaklu. Na pożegnanie dzieci wspólnie z Koziołkiem zaśpiewały piosenkę i zrobiły z nim pamiątkowe zdjęcie.

{gallery cols=2}artykuly/2016/20170404km{/gallery}