Międzyszkolny Turniej Wiedzy

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Międzyszkolny Turniej Wiedzy

Dnia 7 kwietnia 2017 r. w naszej Szkole odbyła się III Edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy - ?Jestem bezpieczny w domu, w szkole, na ulicy?. Udział wzięły czteroosobowe reprezentacje klas I ze Szkól Podstawowych nr 3, 24, 36, 70, 120, 122, 182 z Łodzi oraz nr 12 ze Zgierza.
 Tegoroczny Turniej swoim patronatem objęli Prezydent Łodzi i Marszałek Województwa Łódzkiego. Uczestnicy odpowiadali na pytania quizu, brali udział w konkursach ? rozwiązywali zagadki, układali numery alarmowe oraz znaki drogowe z puzzli, wykonywali sygnalizator świetlny. Na zakończenie każdy zespół zaprezentował przygotowaną scenkę dotyczącą bezpiecznych zachowań.
 Zmagania uczniów oceniało jury w składzie: p. Zbigniew Osiciński (Urząd Marszałkowski w Łodzi), p. Barbara Preczyńska (doradca metodyczny z ŁCDiKN), p. Marek Lipiec (Naczelnik Wydziału Edukacji i Młodzieży Urzędu Miasta Zgierza), p. Urszula Podstawek (Urząd Miasta Łodzi), p. Marek Winnicki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej, policjanci z II Komisariatu Komendy Miejskiej w Łodzi.
 Po emocjonującej rywalizacji pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 120, drugie Szkoła Podstawowa nr 24, a trzecie Szkoła Podstawowa nr 36.
 Na zakończenie Dyrektor SP nr 3 p. Małgorzata Cylke oraz jury rozdali puchary, dyplomy i nagrody dla uczestników.

{gallery cols=2 rows=3}artykuly/2017/07042017_turniej{/gallery}

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".