Wielkanoc w SP3

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Wielkanoc w SP3

Dnia 12 kwietnia 2017 r. odbyła się uroczystość nawiązująca do tradycji wielkanocnych. Apel przygotowali uczniowie klas drugich. Celem przedstawienia było przybliżenie tradycji i zwyczajów wielkanocnych. Dzieci wystąpiły dwukrotnie, raz dla uczniów klas I-III,
a następnie dla klas IV - VI. Odświętnie ubrani uczniowie wprowadzili nas w niezwykły świąteczny czas i przypomnieli co symbolizują wielkanocne potrawy: jajko, baranek, chleb, bukszpan, wędlina oraz sól i pieprz.

Następnie głos zabrała Pani Dyrektor składając wszystkim nauczycielom i uczniom życzenia świąteczne.

  {gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170412_sw{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".