Warsztaty literackie

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Warsztaty literackie

Dnia 19 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy IIIE wzięli udział w warsztatach literackich w Bałuckim Ośrodku Kultury przy ulicy Żubardzkiej. Zajęcia poprowadziła znana łódzka poetka Pani Hanna Prosnak. Dzieci dowiedziały się, co to jest wiersz, jakie są rodzaje wierszy, jak tworzy się rymy. Uczniowie podejmowali samodzielne próby napisania wierszy, które zostały omówione przez poetkę.
Możliwość zaprezentowania własnych prób poetyckich dała dzieciom dużą satysfakcję.

{gallery cols=2 rows=1}artykuly/2017/19042017_warsztaty_literackie{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".