Piknik Rodzinny

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Piknik Rodzinny

Piknik Rodzinny 2017

1 czerwca 2017 r. odbył się w naszej szkole Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka. Pogoda nam dopisała. Przez cały czas świeciło słońce. Piknik uroczyście otworzyła Pani Dyrektor Małgorzata Cylke zapraszając wszystkich do wspólnej zabawy.  Na wstępie zaprezentowała się Straż Pożarna. Można było zobaczyć wnętrze wozu strażackiego, a także porozmawiać o trudnej pracy strażaka. Stoisko miała też Straż Miejska, która,  jak co roku, znakowała rowery. Swoje stoisko mieli też wojskowi piloci z Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Maz. Na piknik zawitali także rycerze z Bractwa Rycerskiego z Łęczycy, którzy zaprezentowali pokaz walki rycerskiej na miecze. Była to prawdziwa lekcja historii. Harcerze też przygotowali ciekawe zabawy dla dzieci.
 W następnej kolejności prowadząca konferansjerkę, p. Irena Rudnicka, zaprosiła wszystkich do kibicowania dzieciom, biorącym udział w szkolnym konkursie "Mam Talent". To był piękny pokaz młodych talentów. Natomiast swoje możliwości wokalne ochotnicy mogli zaprezentować w karaoke.  Odwiedziła nas również kilkunastoosobowa grupa taneczna "Mażoretki" z Aleksandrowa Łódzkiego, która popisała się gracją i zręcznością w pokazie musztry.
Na boisku szkolnym odbył się mecz piłki nożnej między rodzicami a nauczycielami. Wygrali nauczyciele 5:1. Cały mecz dla wszystkich komentowała Małgorzata Wagner. A w sali gimnastycznej odbył się pokaz umiejętności uczniów ćwiczących karate i tenisa ziemnego.
 Największą kolejkę zaobserwowaliśmy do stoiska z loterią fantową, gdzie można było wylosować różne ciekawe rzeczy. Rodzice natomiast mogli wylicytować trzy atrakcyjne przedmioty.
Podczas pikniku można było się również zjeść. Każdy mógł skosztować pysznego bigosu, chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym oraz grillowanej kiełbasy i kaszanki. Dla amatorów słodyczy było przygotowane stoisko z różnymi ciastami. Trudny był wybór - a to za sprawą Rodziców, którzy wykazali się swoimi umiejętnościami w pieczeniu.
Podczas trwania pikniku dzieci chętnie malowały swoje twarze, a także brały udział we wszystkich organizowanych zabawach.

Nasz Piknik Rodzinny mógł odbyć się dzięki ofiarności sponsorów, rodziców oraz społecznej pracy wykonanej przez nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 3.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizację pikniku i za wszelką pomoc serdecznie dziękujemy.

Do zobaczenia na następnym pikniku.
Już dziś zapraszamy.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2017/rozne_zdj{/gallery}

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".