Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski

Konkurs recytatorski "Russkoje Słowo"Uczennica kl.III d Hanna Jędrzejczak reprezentowała naszą szkołę w I Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim "Russkoje Słowo", który odbył się w Łódzkim Pałacu Młodzieży. Hania wyrecytowała po rosyjsku krótki wiersz mówiący o tym, co dzieci mogą robić po deszczu. Była najmłodszym i jednocześnie najbardziej oklaskiwanym uczestnikiem konkursu. Została uhonorowana Nagrodą Specjalną.
Po zakończeniu oficjalnej części konkursu uczennica uczestniczyła w warsztatach plastycznych, podczas których miała okazję zapoznać się z najbardziej znanymi rosyjskimi pamiątkami oraz je ozdobić.

{gallery cols=2}artykuly/2017/06062017konkurs-rosyjski{/gallery}