Gramy dla Norberta

Gramy dla Norberta

W dniach 3-4 czerwca 2017 r. na Stadionie ZKS Włókniarz Zgierz miał miejsce piknik rodzinny pod hasłem: ?Gramy dla Norberta ? pomóżmy mu spełnić marzenia?.
Norbert jest uczniem klasy VIc  naszej szkoły, dlatego nie mogło zabraknąć nas na tym pikniku. Uczniowie klas VI a,b,c zorganizowali drużynę piłkarską, która wzięła udział w piłkarskim turnieju.
Chłopcy rozegrali sześć meczy, a w finale, grając o pierwsze miejsce, zremisowali i ostatecznie zajęli drugie miejsce. Rozgrywkom towarzyszyła sportowa atmosfera oraz hasło ?Dla Norberta?, skandowane po każdym strzelonym golu.