Piknik integracyjny klasy III e

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Piknik integracyjny klasy III e

Piknik 3e

Rodzice uczniów klasy III e zorganizowali piknik integracyjny z okazji Dnia Matki,
Dnia Ojca i Dnia Dziecka.

W piątek, 09.06.2017 r. po południu, spotkały się prawie wszystkie dzieci, ich rodzice, rodzeństwo wraz z wychowawczynią p. Dorotą Nowak u jednego z uczniów na działce położonej w pobliżu lasu. Tam oczekiwało ich wiele atrakcji i niespodzianek.
Impreza rozpoczęła się od wspólnego spaceru i zabaw w lesie. Idąc po oznakowanej trasie wszyscy (zarówno dzieci jak i dorośli) mieli do wykonania różnorodne zadania. Po drodze wszyscy zachwycali się pięknem wiosennego lasu. Zmęczeni i głodni wrócili na działkę gdzie zostało rozpalone ognisko. Wszyscy piekli kiełbaski nad ogniem. Później uczestnicy dalej biesiadowali wokół ogniska i bawili się na huśtawkach, trampolinie, biorąc udział w wyścigach samochodzików.
Cała impreza sprawiła wszystkim uczestnikom dużo radości. Wzmocniła więzi między uczniami i rodzicami. Po tak mile spędzonym czasie wszyscy wyrazili chęć kontynuowania tej klasowej tradycji.

{gallery cols=2}artykuly/2017/piknik-3e{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".