Gra miejska IV e

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Gra miejska IV e

29 września 2017 r. klasa IV e wzięła udział w grze miejskiej przygotowanej przez uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w tej klasie innowacji o charakterze regionalnym  „Łódź moje miasto i jego osobliwości”. Gra miejska to fantastyczny sposób na zdobywanie wiadomości na temat swojego miasta, łączący wysiłek umysłowy z fizycznym, co w przypadku uczniów klasy IV szkoły podstawowej jest niezwykle istotne. Uczniowie IV e byli bardzo zadowoleni z formy zajęć jakie im zaproponowano.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2017/20170929gra{/gallery}

https://drive.google.com/folderview?id=0B5JGyVD3m7t1eXRObGRpampaOWs

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".