Gra miejska IV e

Gra miejska IV e

29 września 2017 r. klasa IV e wzięła udział w grze miejskiej przygotowanej przez uczniów IV Liceum Ogólnokształcącego w Łodzi. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w tej klasie innowacji o charakterze regionalnym  „Łódź moje miasto i jego osobliwości”. Gra miejska to fantastyczny sposób na zdobywanie wiadomości na temat swojego miasta, łączący wysiłek umysłowy z fizycznym, co w przypadku uczniów klasy IV szkoły podstawowej jest niezwykle istotne. Uczniowie IV e byli bardzo zadowoleni z formy zajęć jakie im zaproponowano.

{gallery cols=2 }artykuly/2017/20170929gra{/gallery}