Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Nagroda Prezydenta Miasta Łodzi

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej nauczycielka z naszej szkoły Dorota Nowak została uhonorowana nagrodą Prezydenta Miasta Łodzi za osiągnięcia na rzecz rozwoju oświaty i wychowania młodego pokolenia.. Podczas uroczystości, która odbyła się 16 października 2017r. w Urzędzie Miasta Łodzi nagrodę wręczyła Prezydent Miasta Łodzi Hanna Zdanowska. W trakcie tej samej uroczystości nagrodę odebrała Elżbieta Plesińska, która od początku bieżącego roku szkolnego dołączyła do kadry pedagogicznej naszej szkoły.
 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".