Ślubowanie 2017/2018

Ślubowanie 2017/2018

W piątek 13 października 2017r. w naszej szkole odbyła się uroczystość Ślubowania Uczniów klas pierwszych. W czasie uroczystości dzieci przedstawiły program artystyczny prezentując wiersze i piosenki. Następnie Pierwszaki po odśpiewaniu Hymnu Państwowego złożyły ślubowanie na sztandar Szkoły. Doniosłym momentem było pasowanie na Uczniów przez Panią Dyrektor Małgorzatę Cylkę. Dalsze świętowanie odbyło się w klasach wspólnie z rodzicami podczas słodkiego poczęstunku. Uroczystość ta wywołała wiele wzruszeń wśród dzieci i zaproszonych gości.

{gallery cols=2 }artykuly/2017/20171013_skp{/gallery}