Pociąg do czytania

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Pociąg do czytania

18 października 2017 roku dziewięcioro naszych uczniów z klas V i VI wzięło udział w grze terenowej Pociąg do czytania, organizowanej przez Łódzki Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji we współpracy z Wojewódzkim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli oraz łódzkimi poradniami psychologiczno-pedagogicznymi w ramach obchodów XV Europejskiego Tygodnia Świadomości Dysleksji 2017 pod hasłem: Czytanie – wyzwaniem i szansą dla ucznia z dysleksją. Celem akcji było propagowanie czytelnictwa, kształtowanie umiejętności współpracy w grupie oraz rozwijanie u uczniów różnych rodzajów inteligencji. Oprócz tego dzieci miały możliwość przeżycia przygody i przy okazji świetnie się bawiły. Organizatorzy postarali się również o upominki dla uczestników oraz zapewnili im przekąski i napoje. Uczniowie powrócili do szkoły w doskonałych nastrojach i już czekają na kolejną edycję.

 {gallery cols=2 }artykuly/2018/20171018_pdc{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".