Pamiętamy, wspominamy.

Pamiętamy, wspominamy.

Wszystkich Świętych – 1 listopada to dzień, który wyraża związek teraźniejszości z wiecznością. Z tej okazji we wtorek 31.10.2017 r. odbył się w naszej szkole apel, który zgromadził na holu pierwszego piętra uczniów klas I – III oraz klas IV – VII. Uczniowie mogli wysłuchać krótkiego montażu słowno – muzycznego poświęconego pamięci tych, których nie ma wśród nas. W skupieniu uczniowie przyglądali się również przygotowanej dla nich prezentacji multimedialnej prezentującej sylwetki znanych osób, które odeszły w ostatnim roku. Podczas spotkania głos zabrała również pani dyrektor, przypominając o skupieniu i powadze, jakie powinny towarzyszyć wszystkim podczas odwiedzania grobów najbliższych. Poleciła także pamięci uczniów groby nieznanych bohaterów walczących za naszą Ojczyznę.

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20171031_ws{/gallery}