Święto Odzyskania Niepodległości

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Święto Odzyskania Niepodległości

10 listopada 2017 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji 99. rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Uczniowie pod kierunkiem nauczycieli, prezentując swoje umiejętności w prozie, poezji i pieśni, przedstawili burzliwe losy naszego narodu. Część artystyczna przybliżyła historię Polski od zarania dziejów, poprzez rozbiory, powstania, aż do zakończenia I wojny światowej, która przyniosła nam niepodległość po 123 latach niewoli.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20171110_sn{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".