Zajęcia w Bibliotece

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Zajęcia w Bibliotece

W dniu 9 stycznia 2018 r. klasa 4 e była na zajęciach w Bibliotece Wojewódzkiej im. Marszałka Piłsudskiego. Zajęcia odbyły się w ramach prowadzonej w klasie innowacji regionalnej „Łódź – moja mała ojczyzna i jej osobliwości”. Tematem zajęć była ulica Piotrkowska. Uczniowie mieli możliwość wysłuchania legendy o reprezentacyjnej ulicy swojego miasta i na jej podstawie uczestniczyli w fantastycznej grze, dzięki której poznawali nie tylko zabytki Łodzi, ale jeszcze dodatkowo zakamarki biblioteki. Dzieci bawiły się wyśmienicie, stworzyły piękne prace plastyczne przedstawiające „pannę Piotrkowską”, studiowały dawne mapy naszego miasta, szukając wizerunku legendarnej panny Piotrkowskiej, układały puzzle z wizerunkami zabytków Łodzi, a wszystko to
w pomieszczeniach biblioteki np. magazynie, z którego wypożycza się studentom książki oraz  czytelni. Były to bardzo wartościowe zajęcia.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180109_4e{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".