Cyfrowy Niezbędnik Kodowania

Cyfrowy Niezbędnik Kodowania

Uczniowie klas pierwszych uczestniczą w projekcie "Cyfrowy Niezbędnik Kodowania". Celem projektu jest testowanie przez uczniów i nauczycieli pakietu edukacyjnego do kształtowania umiejętności kodowania.
Niezbędnik kodowania to środek dydaktyczny pomagającym organizować zajęcia dydaktyczne z informatyki z godnie z nową podstawą programową.
Celem działań jest rozwijanie kreatywności, innowacyjności i przedsiębiorczości. Ważnym elementem jest rozwijanie umiejętności krytycznego i logicznego myślenia, argumentowania i wnioskowania.

Więcej informacji tutaj na temat projektu.