Dzień Babci i Dziadka w SP3

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Dzień Babci i Dziadka w SP3

W styczniu wszystkie babcie i wszyscy dziadkowie obchodzą swoje święto. Z tej okazji 18 stycznia 2018 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość. Dzieci z klas I-III przygotowały program i zaprosiły swoich starszych członków rodziny do szkoły. Po występach dzieci zaprosiły babcie i dziadków do swoich klas, aby złożyć im życzenia, wręczyć upominki, a nawet ugościć. Spotkanie dwóch pokoleń przyniosło dużo wzruszeń dla obu stron. Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy w następnych latach. 

 {gallery cols=1}artykuly/2018/dzien-babci{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".