Tworzymy własną książkę

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Tworzymy własną książkę

    Podczas listopadowych zajęć bibliotecznych uczniowie klas IV wcielili się w rolę autorów, ilustratorów, oraz wydawców książek. Dzieci dowiedziały się ile osób zaangażowanych jest w proces wydawniczy książki. Tematyka prac była dowolna, niektórych małych pisarzy pasja pisania nie opuszczała jeszcze kilka dni.Chętni swoją twórczość zaprezentowali kolegom i koleżankom.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180227_b1{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".