Pasowanie na czytelnika - 2018 r.

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Pasowanie na czytelnika - 2018 r.

We wtorek, 15 maja 2018 r., uczniowie klasy I a brali udział w zajęciach warsztatowych w bibliotece szkolnej, na zakończenie których zostali uroczyście pasowani na czytelników. Pani Bibliotekarka opowiedziała im o zasadach korzystania z biblioteki szkolnej. Przypomniała o odnoszeniu się z szacunkiem do książek. Opowiedziała o tym, że książka jest źródłem wiedzy, ale i dobrej zabawy. Dzieci w czasie zajęć rozwiązywał zagadki i uzupełniały karty pracy dotyczące znajomości bajek i baśni. Wykazały się dużą wiedzą szybko rozwiązując zadania i były dumne z tego, iż stały się pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki.

{gallery cols=2}artykuly/2018/pasowanie{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".