Pasowanie na czytelnika - 2018 r.

Pasowanie na czytelnika - 2018 r.

We wtorek, 15 maja 2018 r., uczniowie klasy I a brali udział w zajęciach warsztatowych w bibliotece szkolnej, na zakończenie których zostali uroczyście pasowani na czytelników. Pani Bibliotekarka opowiedziała im o zasadach korzystania z biblioteki szkolnej. Przypomniała o odnoszeniu się z szacunkiem do książek. Opowiedziała o tym, że książka jest źródłem wiedzy, ale i dobrej zabawy. Dzieci w czasie zajęć rozwiązywał zagadki i uzupełniały karty pracy dotyczące znajomości bajek i baśni. Wykazały się dużą wiedzą szybko rozwiązując zadania i były dumne z tego, iż stały się pełnoprawnymi czytelnikami naszej biblioteki.

{gallery cols=2}artykuly/2018/pasowanie{/gallery}