W bibliotece jak w ulu

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

W bibliotece jak w ulu

Głośno i gwarno jest w naszej szkolnej bibliotece. Każdy może znaleźć coś dla siebie. Młodsi wyrywają sobie Nelę małą reporterkę , albo książki z serii Holly Webb, natomiast starsi zdecydowanie gustują w literaturze nieco poważniejszej. Niektórzy zaglądają do biblioteki żeby powtórzyć wiadomości do sprawdzianu, a inni żeby porozmawiać. Jednym słowem nigdy nie jest tu cicho i spokojnie.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20190208_ul{/gallery}

 

 

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".