Kącik ciekawej książki

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Kącik ciekawej książki

Podczas ?Drzwi otwartych? zorganizowanych w naszej szkole, na korytarzu wystawiony został ?Kącik ciekawej książki?. Cieszył się on dużym zainteresowaniem, o czym świadczą zdjęcia. Można było oglądać bardzo ciekawe pozycje, zarówno pod względem edytorskim, jak też literackim. Ponadto uczniowie klas II zaprezentowali swoje prace plastyczne: kukiełki, makiety, tematycznie związane z wybraną lekturą.
Kącik cieszył się zainteresowaniem dzieci i ich rodziców.

{gallery width=90% cols=3}artykuly/2015/kacik_ciekawej_ksiazki{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".