Warsztaty w bibliotece

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Warsztaty w bibliotece

Dnia 9 stycznia 2017 r. (poniedziałek) klasa 3E była na wycieczce w Bibliotece Publicznej Miejskiej Filia nr 2. Uczestniczyła w zajęciach poświęconych życia i twórczości Juliana Tuwima, poety łódzkiego w ramach innowacji "Łódź - Moje miasto i jego osobliwości". Pani Bibliotekarka zapoznała uczniów szczególnie z dzieciństwem Juliana Tuwima, które miało dużo wpływ na jego późniejszą twórczość dla dzieci. Uczniowie dowiedzieli się, że mały Julek był bardzo żywy i aktywny, miał wiele ciekawych pomysłów co bardzo przypadło im do gustu. W czasie zajęć była także mowa o charakterystycznych miejscach Łodzi związanych z poetą np. Ławeczce Tuwima. Następnie dzieci miały okazję wysłuchać kilku wierszy Juliana Tuwima, po czym wzięły udział w grze bibliotecznej sprawdzającej przyswojone wiadomości. Zajęcia bardzo podobały się uczniom, o czym świadczyło ich zaangażowanie i aktywność.

{gallery cols=2 rows=2}artykuly/2016/20170109_biblioteka{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".