Spotkanie z przewodnikiem po Łodzi

Spotkanie z przewodnikiem po Łodzi

Trzeciego października w szkolnej bibliotece gościliśmy p. G. Michałowską, przewodnika turystycznego po Łodzi. Pani przewodnik opowiadała o narodzinach i rozwoju naszego miasta. Nadmieniła również o najsławniejszych rodach, które bez wątpienia miały wpływ na ukształtowanie gospodarki miasta i okolic. Uczniowie klas 2b,3e, oraz 4e słuchali wykładu. Pani Michałowska opowiedziała o specyfice pracy przewodnika turystycznego i pilota wycieczek. Temu spotkaniu towarzyszyła wystawa książek, zdjęć, oraz prac wykonanych przez uczniów.

{gallery cols=2 }artykuly/2017/20171003przewodnik{/gallery}