Doceniony talent

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Doceniony talent

W grudniu uczniowie naszej szkoły brali udział w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Sielsko - Anielsko" organizowanym przez Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 3 w Łodzi. 26 stycznia odbyło się podsumowanie tego konkursu i rozdanie nagród. Na konkurs przysłano prawie 300 prac z całej Polski. Jury doceniło pracę naszej uczennicy Mai Podsiadłej z klasy 7a  przyznając jej pierwsze miejsce.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2018/20180212_mp{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".