Absolwenci wracają do nas

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Absolwenci wracają do nas

Absolwenci wracają do nas

W październiku klasy 3ab gościły u siebie absolwentkę naszej szkoły p. Igę Jasińską. W swoich salach uczniowie klas trzecich przeprowadzali różne, ciekawe doświadczenia: hodowali pleśń, grzyby, badali jak zachowują się drożdże, gdy mają pożywkę z cukru i wody. Dowiedziawszy się o tym, pani Iga Jasińska postanowiła złożyć im wizytę i zainteresować dzieci swoją pracą. Jest ona diagnostą medycznym i pracuje w laboratorium. Kiedy uczniowie weszli do sali, zdumieni ujrzeli naszą absolwentkę ubraną w biały fartuch, specjalne gogle ochronne na oczy i maseczce na twarzy. Pani Iga opowiedziała im o swojej pracy, wyjaśniła czym różni się bakteria od wirusa. Uczniowie obejrzeli różne ciekawe kolonie bakterii i grzybów. Zobaczyli jak wygląda nowoczesne laboratorium analityczne i dowiedzieli się wielu różnych, interesujących rzeczy. Na zakończenie pozowali do zdjęć ubrani w biały fartuch, gogle, maseczkę i gumowe rękawice. W ten sposób uczniowie poznali kolejny zawód- diagnostę laboratoryjnego.

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181101_med{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".