WIZYTA W PIEKARNI UCZNIÓW ODDZIAŁU II A

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

WIZYTA W PIEKARNI UCZNIÓW ODDZIAŁU II A

W dniu 16 listopada 2018 r. uczniowie oddziału II a w ramach preorientacji zawodowej oraz Tygodnia Przedsiębiorczości udali się na wycieczkę do piekarni na naszym osiedlu. Zapoznali się z tradycyjnymi metodami wypieku pieczywa, obejrzeli wyposażenie piekarni oraz dowiedzieli się jak wygląda praca piekarza. Na zakończenie wszyscy uczniowie zostali poczęstowani bułeczkami, które im bardzo smakowały.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181119_p{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".