Warsztaty uczniów klasy II a w Centrum Konserwacji Drewna

Warsztaty uczniów klasy II a w Centrum Konserwacji Drewna

W dniu 29 listopada 2018 r. Uczniowie II a byli na warsztatach w Centrum Konserwacji Drewna w Zgierzu. Zapoznali się z pracą stolarza, konserwatora zabytków drewnianych, jego narzędziami i materiałami. Uczniowie dowiedzieli się o naturze i właściwościach drewna, zasadach odnowienia i konserwacji drewna. Następnie dzieci brały udział w warsztatach złocenia przedmiotów. Wszyscy pracowali z wielkim skupieniem i zaangażowaniem. Zajęcia sprawiły dzieciom wiele radości, tak że wyraziły chęć uczestniczenia w nich ponownie.

 

Galeria

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa