8 a w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

8 a w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli

12 grudnia 2018 r.  klasa 8 a była w ramach doradztwa zawodowego na zajęciach w Łódzkim Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Miała tam możliwość zapoznania się z ofertą firmy polskiej BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego. Uczniowie mieli możliwość przejść po specjalnie zaaranżowanych pracowniach gdzie pokazana była przyszłościowa, innowacyjna technologia mechatroniczna. Zobaczyli np. jak działają  systemy sterowania inteligentnymi budynkami czy  całą siecią inteligentnych domów. Mogli zobaczyć w pełni zautomatyzowaną linię produkcyjną gdzie robot zastępował pracę człowieka czy wewnętrzną strukturę i działanie z pozoru prostych urządzeń domowych, takich jak pralka. Po takiej prezentacji przyszłościowych idei  nikt nie może  zaprzeczyć, że technologia obecna jest w naszym życiu i wybierając zawód związany z mechatroniką lub robotyką w przyszłości można przyczynić się do poprawy jakości życia na całym świecie wymyślając kolejne fantastyczne sprzęty, które wykonają pracę za człowieka.

 

{gallery cols=2 }artykuly/2019/20181212_8a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".