Orientacja zawodowa 4 a

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Orientacja zawodowa 4 a

16 listopada 2018 r. uczniowie oddziału 4a pod opieką wychowawcy Iwony Bobrycz – Kiliś uczestniczyli w warsztatach ceramicznych zorganizowanych w pracowni ceramicznej w Technikum Przemysłu Spożywczego w Łodzi. Na zajęciach dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca ceramika oraz własnoręcznie sprawdzić jak pracuje się z gliną. Ponieważ zajęcia odbywały się przed Świętami Bożego Narodzenia najchętniej wykonywały zawieszki na choinkę stosując szablony lub samodzielnie je wymyślając. Powstały również formy przestrzenne – aniołki. Zdobywając wiedzę uczniowie świetnie się bawili. Wielką nagrodą za ich pracę było to, że wszystkie prace zostały wypalone w piecu ceramicznym i tuż przed świętami mogli swoje wytwory zabrać do domu i pochwalić się nimi rodzicom.

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".