Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy w Klasie IIIA

Rodo

Wchodząc na naszą stronę akceptujesz politykę ochrony danych osobowych RODO czytaj więcej

 

Warsztaty z zakresu udzielania pierwszej pomocy w Klasie IIIA

W dniu 25 września gościliśmy w klasie IIIA tatę jednego z naszych uczniów Pana Przemysława Miłosza, który jest z zawodu ratownikiem medycznym. Uczniowie dowiedzieli się na czym polega praca ratownika medycznego. W czasie zajęć została przedstawiona prezentacja, z której uczniowie dowiedzieli się jak zachowywać się w sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Co robić, gdy ktoś się zrani, ma krwotok, ulegnie poparzeniu. W dalszej części spotkania zobaczyliśmy na czym polega udzielanie pierwszej pomocy. Wszyscy przyglądali się poszczególnym czynnościom ratownika. Po zakończonym pokazie wszystkie dzieci ćwiczyły podstawy udzielania pomocy na fantomie oraz podejmowały próby udzielania pomocy sobie wzajemnie. Na zakończenie wszyscy otrzymali testy pomocne w utrwaleniu nabytej wiedzy.

Dzięki warsztatom uczniowie zdobyli podstawową wiedzę i umiejętności udzielania pierwszej pomocy

 

{gallery cols=2 }artykuly/2020/20190926_3a{/gallery}

Linki

 

 

 


 

Programy:
 Aby dowiedzieć się więcej należy kliknąć
na wybrane logo

 

 

 


 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

Kronika filmowa

Deklaracja dostępności

" Do końca roku 2020 strona internetowa zostanie w pełni dostosowana do wymagań prawnych".